Par ko sprieda FACE Ģenerālajā asamblejā

Sākums » Aktualitātes » 2022

Par ko sprieda FACE Ģenerālajā asamblejā
FACE 45. gadadienā Eiropas mednieku asociāciju vadītāji, pārstāvot vairāk nekā 7 miljonus mednieku, 25. oktobrī pulcējās Briselē uz Ģenerālo asambleju (ĢA). Viens no galvenajiem ĢA apspriežamajiem dokumentiem bija FACE stratēģija 2027. gadam.

01.11.2022.

Stratēģijā, kuras pamatā ir 11 mēnešu ilgs darbs, ieskaitot seminārus un tikšanos ar valdi, FACE biedriem, un sarunas ar citām ieinteresētajām personām, izklāstīti vērienīgi plāni, kas jāīsteno trīs stratēģisko pamatuzdevumu ietvarā: FACE, medības un aizsardzība (saglabāšana) un sabiedrība.


FACE prezidents Torbjorns Larsons, runājot par stratēģiju, uzsvēra: FACE biedri lepojas ar stratēģijas pieņemšanu. Kopā strādājot, mēs panāksim iespēju īstenot mūsu jauno vīziju: bioloģiskās daudzveidības un medību iespēju ziņā bagāta Eiropa. Šis ceļojums (stratēģijas īstenošana) būs gan aizraujošs, gan riskants, gan arī gandarījuma pilns, darot Eiropas mednieku balsi Briselē efektīvāku.


Nozīmīga tēma ĢA bija arī Eiropas mednieku kampaņa. Dažu mēnešu laikā FACE kopā ar tās biedriem ir savākusi gandrīz 200 000 parakstu (ieskaitot parakstus papīra formātā). Šīs kampaņas (#signforhunting) mērķis ir nodrošināt medību nākotni un bioloģiskās daudzveidības ziņā bagātu Eiropu.

 

Avots:FACE

 

Sagatavots ar Medību saimniecības attīstības fonda atbalstu