Pirms dzinējmedībām uz vēlēšanu iecirkni!

Sākums » Aktualitātes » 2022

Pirms dzinējmedībām uz vēlēšanu iecirkni!
Šo sestdien ir 1. oktobris, dzinējmedību sezonas sākums. Taču šajā dienā notiek arī Saeimas vēlēšanas. Šī ir tā reize, kad pa ceļam uz medībām obligāti jāpaveic vēl kas – jādodas uz vēlēšanu iecirkni un jānobalso. Obligāti!

28.09.2022.

 

Jā, arī es iepriekšējās vēlēšanās neesmu bijis tas labākais paraugs. Taču šī brīža situācija pasaulē ir īpaša un tieši tāpēc mēs, mednieki, nedrīkstam nepiedalīties balsošanā, lai nākamajā rītā nebūtu jāpiedzīvo nepatīkams pārsteigums.

 

Es nepateikšu priekšā, par ko jābalso, taču varu aicināt medniekus vēl šīs dažas dienas rūpīgi izvērtēt katras partijas ieguldījumu, gan pozitīvo, gan negatīvo attiecībā pret medniekiem, ieroču apriti, ar ko esam saistīti ikdienā. Tāpat svarīgi izvērtēt katras partijas attieksmi pret Latviju kā neatkarīgu valsti un tikai pēc tam izdarīt izvēli.  

 

Mums ir ļoti daudz populistu un cilvēku, kas vienmēr ir balsojuši pret jebkādu mednieku iniciatīvu. Šobrīd apstākļu spiesti viņi uzsmaida medniekiem un gatavi mesties apkampienos. Taču šādiem cilvēkiem uzticēties nevar. Jāizvēlas cilvēki, kuri reāli ar abām kājām stāv uz zemes. Jā, vieni ir labāki, citi sliktāki, iespējams, pieļāvuši arī kādas kļūdas. Taču šādi cilvēki ir tuvāk zemei, tuvāk cilvēkiem un tuvāk Latvijai.

 

Skaistus tukšus solījumus mēs esam saklausījušies atliku likām. Taču es ceru, ka mednieki ir tā sabiedrības daļa, kas prot atšķirt tukšus populistus no reāliem nozares virzītājiem!

 

LATMA valdes priekšsēdētājs Haralds Barviks