Vēstule medniekiem no paša Barona fon Minhauzena…

Sākums » Aktualitātes » 2022

Vēstule medniekiem no paša Barona fon Minhauzena…
Sveiki mednieki! Ir pienācis laiks sākt gatavoties skanīgākajiem mednieku svētkiem Jūrkalnē. Zinu jau zinu, ka šo nedēļas nogali gaidāt ar nepacietību! Šogad būsim īpaši skaisti, atraktīvi, skanīgi un pats galvenais – svinēsim dzīres! Ieskandināsim Minhauzena festivālu Jūrkalnes stāvrakstā tā, lai visi dzird, kur mednieki un vikingi kopā pulcējas!

28.07.2022.

 

 Tāpēc, lūdzu, sagatavojiet tērpus, maskas un jebkādi citādi skandināmu atribūtiku svētku gājienam! Katrs kolektīvs iesoļos Jūrkalnes dabas un atpūtas parkā ar savu īpašo skaņu, saucieniem, taurēm, bļāvieniem vai pūtieniem! Es visu vērošu un mani draugi visu vēros!! Vikingu skanīgākie uzvaras saucieni kombinācijā ar izskatīgākajām komandām saņems pārsteigumu balvas!

 Iepriekš minētais ir tikai iesildīšanās uzdevums, lai gājiens mums visiem būtu interesantāks! Ir pienācis laiks šī gada galvenā uzdevuma izsludināšanai!

 Katra komanda ir īpaša, vienam labāk padodas akrobātika, citam deju dejošana, mistisku skaņu atveidošana vai spēja pārsteigt ar aizrautīgām zobenu cīņām! Parādiet mums un pārējām komandām, uz ko Jūsu esat spējīgi!!! Parādiet sevi pēc iespējas skaļāk, skanīgāk un aizrautīgāk!!! Minhauzenam patīk dzīres, turklāt skanīgām dzīrēm vienmēr piestāvējušas dejas un spilgti tērpi.

 Šogad Jūsu uzdevums ir pārsteigt ar aizraujošiem vikingu tērpiem, ādu apmetņiem, ragiem un cepurēm, demonstrējot īstas dzīres kombinācijā ar skanīgiem vikingu uzvaras saucieniem. Izrādiet savus trumpjus! Esiet radoši un atraktīvi! Jums būs jāprezentē savas komandas garu 30 sekundēs! Šis ir pats svarīgākais – Jūsu uznāciens nedrīkst pārsniegt 30 sekundes!!! Laiks strikti ierobežots! Parādiet, ko spējat Jūs, bet citi nē! Jūs taču paši vislabāk zināt, ar ko Jūsu kolektīvs atšķiras no pārējiem! Šī ir lieliska iespēja demonstrēt  karstasinīgākos deju soļus. Mani draugi – žūrijas komisijas locekļi- uzdevuma izpildes gaitā spriedīs par nominācijām! Kopā būs veselas 3! Līdz ar to 3 pārsteigumu balvas! Esiet radoši, jo žūrijas locekļi pārsteigs ar īpašām pārsteiguma balvām arī savus personīgos favorītus. Uzdevuma izpilde OBLIGĀTA!!!

Cītīgi strādājam pie komandas prezentācijas un tiekamies Jūrkalnē!

Ne spalvas!

 Barons fon Minhauzens