Medību suņi

Sākums » Medības Latvijā » Medību suņi

Medību suņi

Bavārijas asinspēdu dzinējsuņi

- Esam Edgars Konopļevs ar Bavārijas asinspēdu dzinēju Gucci.  Labprāt palīdzēsim medniekiem Liepājas rajona robežās. Tālrunis: 27708832.

- Zigmārs Zaķis un bavārietis Hektors palīdzēs Jelgavas apkaimē. Tālrunis: 28368777, zigmars.zakis@inbox.lv, www.hektors.lv.

- Bavārietis Miko un Arta Dubava, var palīdzēt Rīgas apkārtnē. Tālrunis: 29117376, e-pasts: arta.dubava@riga.lv.

- Māris Dimants ar savu bavārieša meiteni Missy palīdzēs atrast ievainotu dzīvnieku Liepājas rajonā, ja nepieciešams varu aizbraukt arī tālak. Tālrunis: 22434304. Var zvanīt arī vēlā vakarā!

- Bavārijas asinspēdu dzinējsuns Džafars ar saimnieku Arni Kirilovu palīdzēs Rojas novadā, Rojā. Tālrunis 26579225, e-pasts arnels@inbox.lv 

- Bavārieši Čella un Moona un saimnieks Uldis Odiņš Cēsu novadā palīdzēs atrast ievainotu dzīvnieku. Talrunis 29296661, epasts uldis.od@inbox.lv.

Mēs atrodamies Alūksnes novadā un šajā apkaimē varam arī kādam palīdzēt. Sunītim vārds ir Marsels, Bavārijas asinspēdu dzinējsuns. Pieredze vēl salīdzinoši neliela, bet strādājam un mācāmies. Armands Skaistkalns. Tālrunis: 26149461; 28622705. E-pasts: amisan@inbox.lv.

Bavārijas asinpēdu dzinējsuns Bagira kopā ar saimnieku Vitas no Lietuvas, 4 km no Ezeres, palīdzēs Saldus rajonā, meklējot ievainotus dzīvniekus. Sezonā atrod ap 40 dzīvnieku. Tālrunis: +37061450840.

- Jānis Rudītis ar Bavārijas asinspēdu dzinējsuni Bona palīdzēs medniekiem Rencēnu apkaimē! Tālrunis: 29265802

Igaunijas dzinējsuņi

- Igauņu dzinējs - Niks, dzen briežus alņus un švaki cūkas! Asins pēda nav problēma! Patstāvīgi Rīga, bet nedeļas nogales Usma vai nu kur ir medības! Ja aicinās neateikšu! Toms Bērziņš, tālrunis 27141403

Latvijas dzinējsuņi

- Aivars Imaks, ar diviem pieredzējušiem Latvijas dzinējsuņiem Festu un Čilli (suņiem ir GPS aprīkojums),var palīdzēt ievainotu dzīvnieku atrašanā pa asinspēdu Rīgas apkaimē, kā arī palīdzēt dzinējmedībās uz mežacūku, alni, briedi 100 -150 km no Rīgas. Tālrunis :20222626, e -pasts: aivarsimaks@inbox.lv

Vācu putnu suņi

- Vācu īsspalvainais putnu suns Kerija, Vācu asspalvainais putnu suns Brita. Labprāt palīdzēsim lauku un ūdensputnu medībās. t.sk. fazāni,slokas, pīles u.c. Ir pieredze ievainotu medījumu atrašānā. Atrašanās Ogre. Ogres rajons. Iepriekš sazinoties un vienojoties arī citas vietas Latvijā Mārtiņš tālrunis: 27733221, www.varaviksnesfazans.com.

- Virginijus Gaudinskas ar savu vācu īsspalvainais putnu suni Lubānas novadā palīdzēs atrasts ievainotu dzīvnieku, labprāt piedalīsies dažādu putnu, arī pīļu medībās. Tālrunis: 28613172.

Vācu medību terjeri

- Sirsniņš, vācu medību terjers, iznes putnus un atrod ievainotu medījumu. Ikdienā Rīgā, bet izkustās arī uz Jelgavas un Saulkrastu pusi. Linda Dombrovska, tālrurnis 29415834, linda.dombrovska@gmail.com.

- Vācu medību terjers Karro ar saimnieku Elmāru Bērziņu medī bebrus, āpšus, palīdzēs arī pa asinspēdu, Cēsu novads. Tālrunis 29475136. 

Zeltainie retrīveri

- Zeltainais retrīvers Dalī. Ir pieredze dažādu putnu medībās, t.sk. ievainotu medījumu atrašanā un padevē. Lieliski strādā arī meklēšanā pa nomedīta zaķa pēdu, tā atrašanā un padevē. Atrodos Rīgā. Andrejs, tālr.26523649, golden.retriever@inbox.lv. Ieskatam, video gan tikai no medību darba pārbaudes: http://www.youtube.com/watch?v=SqwNij_yhGw&feature=player_embedded 

Veimāras putnu suņi

Veimāras putnu suņi Arčibals un Snorkes jaunkundze palīdzēs putnu medībās (pīles no krasta), ievainota sīkdzīvnieku meklēšanā (ir pieredze asinspēdas iešanā, bet vēl jāmācās). DR Kurzemē. E-pasts: murkata.sterna@gmail.com, Kates tālrunis 2971174.

Krievu-Eiropas laikas

Man īpašumā ir 5g.v. Krievu Eiropas laika. Ir pieredze pāris mc atrašanā pa asinspēdu vasaras medībās, gan ziemas dzinējmedībās sašauta kuiļa noturēšanā. Tāpat veiksmīga alņa asinspēdas izsekošana 3km garumā dzinējmedībās. Nav gadījies izsekot briedi. Labprāt vēlētos izmēģināt savus un suņa spēkus palīdzot citiem medniekiem. Galvenais iemesls, kāpēc vēlos piedalīties, jo tik cik reāli iznāk sunim strādāt saimnieka labā ir par maz (mums medījamo zvēru daudzums ir diezgan pieticīgs), lai suns uzturētu un attīstītu savas darba spējas. Atrodos Krimuldas pagastā. Raganas tuvumā. Varu palīdzēt apkārtnes medniekiem Krimuldas, Sējas, Inčukalna, Lēdurgas, Pārgaujas pagastos. Jānis Eniņš, 29134576, janis@dizozols.lv.

Austrumsibīrijas laikas

Austrumsibīrijas laikas Bellu un Baitu. Suņu saimnieks Guntis Gronskis,tālrunis 25971667. Suņi atrodas Jelgavas novada, Glūdas pagasta, Ģībotkalnā, mājas "Klintis". Suņi palīdzēs atrast savainotu dzīvnieku,kā arī var piedalīties dzinējmedībās.

Bīgli

Bīgls Nika un saimniece Kristīne. Iespējama palīdzība asins pēdas meklēšanā Vecumnieku novada apkārtnē. Mob.nr. 26536486. 

Jānis Kļaviņš  ar diviem bīgliem labprāt palīdzēs dzinējmedībās, savainotu dzīvnieku meklēšanā, tālr. 26550252. Atrašanās Rīgā, Berģi.

Vairāk informācijas par medību suņiem, var atrast šeit:

Latvijas Mednieku kinoloģiskā apvienība

Zigmāra Zaķa medību suņa lapa - Hektors.lv