Medību suņu karte

Sākums » Medības Latvijā » Medību suņu karte

Latvijas medību suņu karte
Medību suņu karte tika izveidota ar nolūku apkopot informāciju par asinspēdu suņiem un arī putnu suņiem, kuru saimnieki būtu gatavi pēc nepieciešamības doties palīgā medniekiem ne tikai, lai atrastu ievainotus dzīvniekus, bet arī piedalītos putnu meklēšanā putnu medībās. Protams, ar šiem diviem novirzieniem nevēlamies aprobežoties, tādēļ kartē arī iekļausim suņus un to saimniekus, kas būtu gatavi piedalīties arī dzinējmedībās.
 
Lai gan mūsu mērķis nav radīt suņu īpašniekiem peļņas iespējas, tomēr, ja agri no rīta izsaucat uz mežu asinspēdu suni, tad jārēķinās, ka saimnieks var palūgt arī segt ceļa vai kādus citus izdevumus. Tādēļ šis jautājums būtu jāizrunā un jānoskaidro individuāli. 
 
Protams, aicinājums arī nezvanīt nakts vidū, bet pagaidīt brīdi, kad zvanīt būtu pieklājīgi.
Attiecībā uz asinspēdu suņu izmantošanu, neaizmirstiet, ka sabojātu pēdu atšķetināt pat labākajam asinspēdu sunim būs grūti un neviens nevarēs garantēt pozitīvu rezultātu. 
 
Papildus vēl kartē pievienojam informāciju par veterinārajām klīnikām, kas ir gatavas palīdzēt medībās cietušiem medību suņiem.
 
Ne pūku! 
 
Kartes izmantošanas noteikumi
  1. Medību suņu karte tiek veidota ar mērķi atvieglot mednieku un medību suņu īpašnieku informācijas apmaiņu.
  2. Kartē ievietotā kontaktinformācijai ir tikai informatīvs raksturs.
  3. Ja suņa īpašnieks pievienojis kartei savus kontaktus, tas neuzliek par pienākumu atbildēt uz visiem aicinājumiem izmantot medību suni konkrētās situācijās.
  4. Kartes izveides mērķis nav peļņas gūšana. Visu kartes dalībnieku dalība ir brīvprātīga.
  5. Ja vēlaties pievienot informāciju kartē, savu Vārdu, uzvārdu, suņa šķirni, izmantošanas iespējas, kontaktinformāciju nosūtīt uz epastu: zigmars.zakis@inbox.lv

 

Medību suņi, kas atrodami kartē - SARAKSTS!